„Omen” QUIZ | Ile pamiętasz z filmu?

„Omen” | QUIZ Ile pamiętasz z niesamowitego horroru Richarda Donnera z 1976 roku? Jeżeli oglądałeś „Omena” i uważasz, że sporo pamiętasz to sprawdź swoją wiedzę w poniższym quizie.

W rzymskiej klinice 6 czerwca o szóstej rano przychodzi na świat martwe dziecko. Ojciec, amerykański dyplomata Robert Thorn, jest pogrążony w głębokim smutku. Obawia się o stan psychiczny Katherine, która tak bardzo pragnęła dać mu potomka. Za namową spotkanego w szpitalu księdza Spiletto w tajemnicy przed żoną, Robert adoptuje niemowlę, które urodziło się w tym samym czasie. Jego matka zmarła przy porodzie, chłopczyk nie ma żadnych krewnych. Szczęście Katherine nie ma granic i nawet się nie domyśla, że słodkie maleństwo nie jest jej synkiem.

„Omen” QUIZ

Results

#1. Kto przekonuje Roberta do adopcji Damiena?

Koniecznie odwiedź nasz Instagram!


Może Cię zainteresować również:

14 ciekawostek zza kulis serii „Martwe Zło”.

Sam Raimi miał około 20 lat, kiedy zaczęli kręcić Martwe zło – był młody i niedoświadczony. Zgodził się na to aby obsada na planie nie żałowała sobie żadnych używek. Jak w pewnym wywiadzie powiedział Campbell, ekipa słyszała, że podczas kręcenia Easy Rider, Jack Nicholson pochłaniał tony trawki i doszli do wniosku, że jeśli on może to zrobić, to oni też.

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” 10 niezwykłych stworzeń z filmu

Zdecydowanym faworytem fanów na najsłodszą bestię jest Niuchacz. Mała, puszysta kulka przykuwa dużą uwagę w pierwszym filmie. Niuchacze są przystosowane do odnajdywania błyszczących skarbów i często drogich przedmiotów. Jeśli zgubiłeś biżuterię, Niuchacz byłby idealnym rozwiązaniem, aby ją znaleźć.


Może Ci się spodobać:

+ There are no comments

Add yours