„Mgła” (2007) – Apteka „King’s”

„Mgła” (2009) Apteka, którą ocaleni odwiedzają w filmie, aby zdobyć antybiotyki dla rannego członka grupy, nazywa się „King’s”. To ukłon w stronę autora, Stephena Kinga, który napisał powieść na której opiera się film.

Chociaż nazwa nie jest tak naprawdę widoczna w dalszej części filmu, we wczesnych scenach, gdy mgła pojawia się na parkingu i ponownie, gdy mężczyzna próbuje dobiec do swojego samochodu, zanim, można zobaczyć szyldy sklepu wyraźnie.

Mgła Apteka King's

10 najgorszych rodziców w horrorach? Sprawdź poniżej.


Koniecznie odwiedź nasz Instagram!

„Mgła” (2007) Opis fabuły

Po przejściu gwałtownej nawałnicy, David Drayton i społeczność niewielkiego miasteczka zostają ofiarami morderczego ataku istot grasujących w gęstej mgle. Krążą wieści o eksperymencie zwanym „Projekt Grot Strzały”, przeprowadzonym w położonej nieopodal tajnej bazie wojskowej. Ale pytanie o pochodzenie śmiertelnych wyziewów jest drugorzędne dla grupy, jeśli chodzi o jej szanse na przetrwanie. Wycofując się do miejscowego supermarketu, Drayton i inni, którym udało się ocaleć, muszą najpierw stoczyć walkę pomiędzy sobą, zanim zjednoczą siły przeciw wspólnemu wrogowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.