„Constantine” (2005) – Ile pamiętasz z filmu?

QUIZ „Constantine” (2005)

#1. W jakim mieście ma miejsce większość fabuły filmu?

Results

Opis fabuły „Constantine” (2005)

Constantine urodził się z niechcianym darem, który stał się jego przekleństwem. Mężczyzna potrafi rozpoznawać tajemnicze istoty, kroczące po ziemi w ludzkich ciałach. W niebudzących podejrzeń wcieleniach bez przeszkód wtapiają się w tłum, wypełniając swoje misje. Jeżdżą samochodami, pracują, nawiązują kontakty z ludźmi. Taka istota może być mężem lub żoną, można mieć ją za przyjaciela lub sąsiada i nie mieć pojęcia o jej prawdziwej naturze.

Nikt nie wie, że nie są normalnymi ludźmi. Te niesamowite wizje, których nikt nie potrafi pojąć i od których chciał się wyzwolić, pchnęły Constantina ku samobójstwu. Niestety, próba się nie udała. Odratowany wbrew swojej woli ponownie znalazł się w świecie żywych. Na zawsze naznaczony, ma nadzieję, ze uda mu się uzyskać zbawienie, odsyłając „istoty” tam, skąd przybywają, z powrotem w otchłań.

Jako broni używa świętych relikwii, rozumu, pięści i wszystkiego, co okaże się pomocne. Zdesperowana detektyw Angela Dodson nakłania go do pomocy w sprawie zagadkowej śmierci jej bliźniaczej siostry. 

Constantine Keanu

Co dalej ?

Sprawdź inne QUIZY – Omen | Squid Game | Amityville

Zapraszam Cię serdecznie na nasze Social media – odwiedź nasz

Może Ci się spodobać:

2Comments

Add yours

+ Leave a Comment