Batman vs Superman w „Jestem legendą” (2007)

0
Batman vs Superman w Jestem Legendą

Batman vs Superman w filmie „Jestem legendą” (2007)

W jednej ze scen z filmu „Jestem Legendą” w której postać grana przez Willa Smitha wraz ze swoim psim towarzyszem poluje na jelenie w okolicy Time Square możemy zobaczyć charakterystyczne dla tego miejsca billboardy.

Na jednym z nich widać reklamę filmu „Batman vs Superman”, który w rzeczywistości nie istnieje.

CIekawostki i fakty z filmu „Jestem Legendą”

Jak już wiemy, prawie 10 lat po premierze „Jestem Legendą” w końcu doczekaliśmy się filmu w którym dwóch bohaterów DC Comics stanie naprzeciwko siebie. W 2016 roku na ekranach kin pojawił się „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”.

Batman vs Superman

Dlaczego plakat ten pojawił się już w 2007 roku w filmie „Jestem Legendą”? Jest na to wytłumaczenie. Podczas wywiadu z Francisem Lawrencem, reżyserem „Jestem Legendą”, ujawniono, że decyzja o umieszczeniu logo w tym filmie została podjęta z wyraźnego powodu. Pomysł na logo pojawił się gdy scenarzysta „Jestem Legendą”, Akiva Goldsman, zaczął pisać wczesny projekt Batman vs Superman. W tamtym czasie film został niestety wycofany przez studio produkcyjne.

Jestem Legendą (2007) opis fabuły

Nowy Jork. Miasto opanował dziwny wirus, który spowodował zmianę ludzi w pełne agresji i szaleństwa potwory. Osoby, odporne na działanie wirusa, zabiły ukrywające się w mroku kreatury. Przeżył tylko jeden człowiek, Robert Nevill, który wraz ze swoim psem prowadzi monotonne życie. W dzień stara się zdobyć pożywienie a w nocy ukrywa się i walczy o swoje życie. Nevill postanawia odkryć szczepionkę, by odwrócić obecną sytuację. W piwnicy ma laboratorium, gdzie przeprowadza eksperymenty. Pewnego dnia traci wszelką nadzieję i rusza do bezpośredniej walki z przerażającymi potworami.

Koniecznie odwiedź nasz Instagram!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *