Adrian „Spejson” Puchacki – 10 ciekawostek

Spejson wyznał, że urodził się w dniu, w którym Legia zdobywała Mistrzostwo Polski. Przyszedł na świat w szatni gospodarzy, gdyż na stadionie CWKS-u pracowała wówczas jego mama.

Spejson Blok Ekipa

Adrian „Spejson” Puchacki to jedna z trzech głównych postaci serialu animowanego „Blok Ekipa”. Spejson wyróżnia się na tle swoich serialowych przyjaciół ogromną masą mięśniową i niezbyt bystrym umysłem.

Adrian jest również autorem znanej i lubianej przez wszystkich ’Księgi ulicy’, która zazwyczaj mówi jasno… Poniżej dziesięć ciekawostek o Spejsonie.

1. Spejson wyznał, że urodził się w dniu, w którym Legia zdobywała Mistrzostwo Polski. Przyszedł na świat w szatni gospodarzy, gdyż na stadionie CWKS-u pracowała wówczas jego mama. Najbardziej prawdopodobna jest data: 15 czerwca 1994, gdy Legia zremisowała 1:1 z Górnikiem Zabrze i zdobyła 5. mistrzostwo Polski, Idąc tym tropem, główni bohaterowie w momencie rozpoczęcia serialu mieli około 18/19 lat.

2. W pierwszych dwóch odcinkach pierwszego sezonu ma nieco inny głos oraz bardziej poważną postawę. Dopiero od trzeciego odcinka postać ma swój unikalny dźwięk. Co ciekawe, głos ten w dalszym ciągu należy do Bartosza Walaszka mimo spekulacji odnośnie innego aktora głosowego.

3. Spejson już w podstawówce konkurował z Cieślakiem w bokserze, raz nawet nazwał się „Adrian, Spejson Puchacki, mistrz walenia gruchy”, co następnie Cieślak skomentował „Chyba w waleniu konia.”

4. W odc. 50 rezygnuje on ze związku z dziewczyną po tym jak okazało się że ona jest fanką Polonii.

5. W odcinku 34 po dopalaczach zdawało mu się, że jest King Kongiem.

blok ekipa księga ulicy
zrzut ekranu z serialu „Blok Ekipa”

6. Wygrał dwie amatorskie gale MMA w Speluno, za pierwszym razem w wyniku dyskwalifikacji Cieślaka za nieregulaminowe rękawice, a za drugim pokonując Kołacinę.

7. Prawdopodobnie ma uprawnienia na wózki widłowe. Wspomina o tym w 11 odcinku.

8. W odcinku 35 dowiadujemy się, że Spejson pasjonuje się grzybami, albo przynajmniej się na nich zna.

9. W odcinku 40 dowiadujemy się że Spejson na klacie ma tatuaż z literami PSM , co ma oznaczać ,,pamiętaj słowa matki”.

10. Pod koniec odcinka 2 okazuje się, że Adrian umie beatbox’ować.

Nie możesz pominąć mojego INSTAGRAMA! Tam znajdziesz jeszcze więcej ciekawostek

1 thought on “Adrian „Spejson” Puchacki – 10 ciekawostek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.