Natre – Historia antagonistki z filmu „Shutter – Widmo”

1
Natre Duch Shutter Widmo

Trzeba było nie zaczepiać...

Natre to główna antagonistka filmu „Shutter – Widmo” z 2004 roku. W jej sprawie ciężko jednak mówić aby była złoczyńcą, ponieważ Natre po prostu mści się na swoich oprawcach, którzy doprowadzili ją okropnymi czynami do odebrania sobie życia.

Natre mieszkała z owdowiała matką, która wychowywała ją samotnie po śmierci ojca. Dziewczyna, z natury cicha i nieśmiała wyjechała do Bang Koku na studia fotograficzne, gdzie nie miała zbyt wielu przyjaciół., Na jednych z zajęć poznała Tuna, z którym wylądowała w parze przy wspólnym projekcie i między nimi zaczęła rodzić się miłość.

Mężczyzna jednak pod wpływem grupy swoich znajomych zdecydował, że będą ukrywać swój związek, ponieważ jego przyjaciele nigdy by tego nie zrozumieli, a na co dzień znęcali się nad słabszymi osobami na uczelni. Do takich osób należała również spokojna i cicha Natre.

Pewnego dnia dziewczyna chcąc pojechać windą natknęła się na grupę chłopaków. Wśród nich był również jej chłopak Tun, który jednak nie chciał się do niej przyznać. Mężczyźni zaczęli znęcać się nad bezbronną dziewczyną, a gdy ta postanowiła się bronić, sprawy potoczyły się w bardzo złą stronę. Natre została zgwałcona, a jej chłopak pod wpływem presji grupy sfotografował całe zajście aby móc potem szantażować ofiarę, gdyby ta chciała gdziekolwiek zgłosić zajście.

Tan Shutter Widmo
Tan i jego nowa dziewczyna. Zrzut ekranu z filmu „Shutter – Widmo” (2004)

Więcej ciekawych historii o swoich ulubionych postaciach z horrorów znajdziesz na moim kanale w serwisie Youtube

Natre załamana psychicznie, po utracie swojej wielkiej miłości postanowiła ze sobą skończyć. Pierwszym sposobem było połknięcie pigułek, jednak jej matka zdążyła w odpowiednim momencie wezwać lekarzy i Ci uratowali dziewczynę. Jednak smutek w jej sercu był na tyle mocny, że gdy tylko wróciła do zdrowia i nabrała sił, podjęła kolejną próbę. Tym razem postanowiła skoczyć z okna, co okazało się skutecznym sposobem.

Zrozpaczona matka Natre, nie pochowała córki, tylko przetrzymywała jej ciało w mieszkaniu. Po tym incydencie Tan prowadził zwykłe życie, poznał nową dziewczynę i zajmował się zawodowo fotografią. Pewnego wieczoru, gdy wraz ze swoją partnerką wracał z zakrapianej imprezy, potrącili młoda kobietę.

Natre Shutter Widmo
Tan z duchem Natre na plecach. Zrzut ekranu z filmu „Shutter – Widmo” (2004)

Od tego momentu w życiu mężczyzny zaczęły dziać się dziwne rzeczy, jego zdjęcia zawierały dziwne cienie, a on sam od momentu wypadku cierpiał na spore bóle szyi. Okazało się, że potrąconą dziewczyną był duch Natre, który postanowił zemścić się na swoich oprawcach.

Wszyscy zaangażowani w cierpienie, którego doświadczyła dziewczyna, popełnili samobójstwo skacząc z dachów lub okien. Natre na sam koniec zostawiła sobie Tana, który najbardziej zawiódł dziewczynę, nie pomagając jej i bojąc się reakcji swoich przyjaciół.

Więcej filmowych postaci znajdziesz TUTAJ.

Zrozpaczona partnerka Tana chciała mu pomóc pozbyć się ducha i wyjechała wraz z nim do matki Natre, aby przekonać ją do kremacji ciała córki, co mogłoby pozwolić jej zaznać spokoju. Duch jednak nie przestał dręczyć Tana, a jego dziewczynie ujawnił prawdę o incydencie, który dokonał się przed kilku laty.

Ostatecznie udało jej się doprowadzić do wyrównania rachunków, gdy sprawiła, że Tan również wypadł przez okno. Na swoje nieszczęście przeżył, jednak Natre z pewnością nie opuści go aż do jego ostatniego dnia, siedząc na jego plecach.

1 thought on “Natre – Historia antagonistki z filmu „Shutter – Widmo”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *