„M3gan” (2023) – Premiera, obsada, zwiastun

0
Horror M3gan 2023

Wszystko co musisz wiedzieć o nadchodzącym horrorze „M3gan”, który swoją premierę będzie miał 13 stycznia 2023 roku. Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć o filmie.

„M3gan” FABUŁA

M3gan to cud sztucznej inteligencji. Realistyczna lalka zaprogramowana, aby być najlepszym towarzyszem dzieci i największym sprzymierzeńcem rodziców. Zaprojektowana przez genialną inżynier robotyki Gemmę, M3gan może słuchać, obserwować i uczyć się, oraz staje się towarzyszką zabaw i opiekunką dziecka z którym jest związana. Kiedy Gemma nagle zostaje opiekunką swojej osieroconej 8-letniej siostrzenicy, Cady, okazuje się nie być gotowa na takie wyzwanie. Z pomocą przychodzi jej praca, gdzie nadzoruje projekt prototypu robota. Postanawia wykorzystać go, aby opiekował się jej nową podopieczną.

M3gan OBSADA I TWÓRCY

W rolach głównych w filmie „M3gan” zobaczymy dwie aktorki znane już z horrorowych produkcji. W rolę Gemmy, genialnej pani inżynier wcieli się Allison Williams. Aktorka dość dobrze zaprezentowała się w filmie „Uciekaj!”, w którym grała córkę zdziwaczałych bogaczy, rodziny Armitage.

Allison Williams M3gan
Allison Williams w filmie „Uciekaj!”

Mi osobiście aktorka bardziej podobała się w produkcji Netflix – „Perfekcja” z 2018 roku. Jak w „Uciekaj!” mnie denerwowała swoją obecnością na ekranie, tak w perfekcji śledziło się ją wyśmienicie.

Kolejną znaną z produkcji grozy aktorką występującą w filmie „M3gan” jest młodziutka Violet McGraw, która wcieli się w rolę Cady. Aktorkę kojarzyć możecie z serialu „Nawiedzony dom na wzgórzu” od Netflix, gdzie odgrywała postać młodej Nell Crain.

Violet McGraw Nawiedzony dom na wzgórzu Netflix
Violet McGraw w serialu „Nawiedzony dom na wzgórzu”

Reżyserem filmu jest Gerard Johnstone, natomiast scenariusz stworzyła Akela Cooper wspólnie z Jamesem Wanem. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Blumhouse.

M3gan ZWIASTUN

Nowy Zwiastun do filmu „M3gan”

M3gan DATA PREMIERY

Horror „M3gan” do kin trafi 13 stycznia 2023 roku.

"M3gan" 2023
Plakat do filmu „M3gan”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *