Obecność 4 – Fabuła, premiera, obsada

0
Obecność 4 data premiery

Mamy To! The Hollywood Reporter poinformował, że prace nad filmem „Obecność 4” właśnie oficjalnie ruszają. Scenariusz do filmu napisze David Leslie Johnson-McGoldrick a producentem będzie nie kto inny, jak twórca serii James Wan.

W tym artykule będe informował Was o wszystkich nowinach związanych z „Obecność 4”. Będzie on przypięty u góry mojej strony i na bieżąco aktualizowany. Jeżeli nie chcecie przegapić niczego nowego to zaobserwujcie mnie na Instagramie i dajcie suba na Youtube !

Obecność 4 FABUŁA

Nie potwierdzono jeszcze czego fabularnie będzie dotyczył kolejny film z serii „Obecność”. Jakiś czas temu stworzyłem na youtube listę przypadków Warrenów, które według mnie są warte ekranizacji. Zanim nie mamy żadnych nowych informacji, zachęcam do obejrzenia. Dajcie znać jakie są Wasze propozycje!

Obecność 4 OBSADA I TWÓRCY

Obsada

  • Lorraine Warren – Vera Farmiga
  • Ed Warren – Patrick Wilson

Twórcy

  • Scenariusz: David Leslie Johnson-McGoldric
  • Reżyseria:
  • Producent:

W poście na Instagramie o Jamesh Wan potwierdził, że Vera Farmiga i Patrick Wilson powrócą w swoich rolach Eda i Lorraine Warrenów. Resztę postaci i aktorów wcielających się w nie poznamy z pewnością niebawem.

Scenarzystą nowej odsłony będzie David Leslie Johnson-McGoldrick, który napisał scenariusze do „Obecność 2” i „Obecność: Na rozkaz Diabła”. Jego pierwszym filmem, który napisał, był „Sierota” z 2009 gdzie miał przyjemność pracować z Verą Farmigą, czyli odtwórczynią roli Lorraine Warren w uniwersum „Obecności”.

Nie wiadomo kto wyreżyseruje najnowszą odsłonę filmu o demonologach, jednak możemy się domyślać, że jeżeli nie zostało to jeszcze ogłoszone, to do tej roli szykowany jest Michael Chaves. Chaves wyreżyserował „Obecność: Na rozkaz Diabła” a obecnie pracuje nad filmem „Zakonnica 2”.

David Leslie Johnson-McGoldrick Obecność 4
David Leslie Johnson-McGoldrick został potwierdzony jako scenarzysta filmu „Obecność 4”

Obecność 4 ZWIASTUN I PLAKAT

Jeszcze nie posiadam informacji na temat zwiastuna ani plakatu, jednak jeśli tylko się pojawi, poinformuję Was jako pierwszy!

Obecność 4 DATA PREMIERY

Data premiery nie jest jeszcze znana

Artykuł jest aktualizowany na bieżąco, informacje przekazywane przez twórców wychodzą powoli, a w czasie oczekiwania zachęcam do sprawdzenia kilku filmów z kanału Strefa Grozy

„Zakonnica” – 10 rzeczy, które na pewno przegapiłeś w filmie.

Zakonnica – ciekawostki związane z filmem o demonie Valaku | Strefa Grozy Youtube

Uniwersum Obecność w kolejności chronologicznej, według wydarzeń w filmach

Sprawdź w tym filmie jak przedstawiają się wydarzenia z Uniwersum Obecności w kolejności chronologicznej

„Obecność 3: na rozkaz diabła” – Nawiązania do innych horrorów

Sprawdź jakie nawiązania do innych horrorów możesz znaleźć w „Obecność: Na rozkaz Diabła”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *