Fallout spróbuje podbić serca widzów – zapowiedź serialu

0
Fallout serial

Zrzut ekranu ze zwiastuna serialu Fallout

Seria gier Fallout wprowadza graczy w bardzo rozbudowany świat post nuklearny już od 1997 roku. To właśnie wtedy światło dzienne ujrzała pierwsza gra spod tego szyldu. Na przestrzeni lat dostaliśmy kilka kontynuacji, a popularność serii pozwoliła grze odnosić sukcesy w swoim gatunku.

Tym razem świat Fallout’a będzie próbował podbić serca widzów, ponieważ już w kwietniu Amazon Prime Video wyda serial telewizyjny oparty na grze. Czego gracze mogą się spodziewać po adaptacji? Zobaczymy, przerzucanie świata z gier na ekran nie zawsze wychodzi jakbyśmy sobie tego życzyli.

O to wszystko co na ten moment wiemy o nadchodzącym serialu „Fallout”:

Fallout serial – Fabuła

Fabuła nie będzie zbytnio odbiegać od gry, jak możemy przeczytać serial będzie opowiadał o przyszłości w post nuklearnym Los Angeles, gdzie obywatele muszą mieszkać w podziemnych bunkrach, aby chronić się przed promieniowaniem, mutantami i bandytami.

Jak powiedział producent wykonawczy Todd Howard: Akcja serialu będzie osadzona w tej samej ciągłości co seria gier wideo, ale będzie to oryginalna historia.

Wiemy również, że główna bohaterka będzie mieszkanką Krypty 33, zlokalizowanej w Los Angeles.

fallout serial amazon
Zrzut ekranu ze zwiastuna serialu Fallout

Bohaterowie serialu Fallout

Pierwsze zapowiedzi, zdjęcia i zwiastun przedstawiły nam kilku bohaterów, których losy będziemy śledzić na ekranach telewizorów. W ich skład wchodzą Ghoul (Walton Goggins), Lucy (Ela Purnell), Maximus (Aaron Moten) i Nadzorca (Hank Kyle MacLachlan).

Inni aktorzy pojawiający się w serialu to Sarita Choudhury, Michael Emerson, Leslie Uggams, Frances Turner, Dave Register, Zach Cherry, Johnny Pemberton, Rodrigo Luzzi, Annabel O’Hagan i Xelia Mendes-Jones.

Nie mogło zabraknąć również uroczego zwierzaka. W grach Fallout pies o imieniu Ochłap istnieje jako NPC, który towarzyszy graczom w ich przygodach. Według wpisu na blogu Amazon, uroczy piesek z aktorskiej serii Fallout nie nazywa się Ochłap, lecz CX404.

fallout CX404
Zrzut ekranu ze zwiastuna serialu Fallout

Twórcy serialu

Fallout pochodzi od Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks i Kilter Films. Ta ostatnia to firma produkcyjna, w skład której wchodzą producenci wykonawczy Lisa Joy i Jonathan Nolan, twórcy serialu HBO Westworld.

Scenarzyści Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner będą także służyć pomocą współshowrunnerom i producentom wykonawczym Fallout. Nolan reżyseruje pierwsze trzy odcinki.

Fallout serial – data premiery

Serial będzie miał premierę 12 kwietnia i co najważniejsze, Amazon od razu wypuści wszystkie odcinki. Nie będziemy musieli czekać kilku dni na kolejne przygody bohaterów, co w dzisiejszych czasach przy niektórych produkcjach wydaje się być bardzo irytujące.

Zwiastun serialu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *