Abigail (2024) – wyjaśnienie, spojlery, zakończenie

abigail jak sie kończy

12-letnia baletnica, która jest córką wpływowej postaci ze świata przestępczego zostaje porwana. Aby otrzymać okup w wysokości 50 milionów dolarów grupa przestępców musi pilnować dziewczynkę w odizolowanej rezydencji przez jedną noc. Okazuje się jednak, że porywacze znikają jeden po drugim i ku swemu rosnącemu przerażeniu odkrywają, że są zamknięci z wyjątkową dziewczynką.

Nie zawsze chcesz obejrzeć film, ale chcesz wiedzieć o co chodzi, jak się kończy i kto jest kim. Z tego powodu powstał dział 'wyjaśnienia spojlerowe’ na mojej stronie!

Abigail – wyjaśnienie zakończenia

Sześciu przestępców – o kryptonimach Joey (były sanitariusz wojskowy i samotna matka), Frank (były policjant), Sammy (bogaty haker), Dean (kierowca uciekający), Peter (były egzekutor mafii z Quebecu) i Rickles (snajper) – porwać Abigail, 12-letnią baletnicę, córkę niebezpiecznego przestępcy.

Ich szef, Lambert, zostawia ich samych na noc z zadaniem ochrony dziewczynki, imieniem Abigail, dopóki nie dostaną pieniędzy. Wkrótce Dean zostaje zabity, a jego głowa zostaje oderwana od ciała. Grupa dowiaduje się, że ojcem Abigail jest Kristof Lazar, szef mafii budzący strach, który rzekomo ma niezwykle brutalnego zabójcę, który zabił kilku polisjantów, byłych kolegów Franka. Kolejną z ofiar nieodkrytego zabójcy jest Rickles.

Abigail zakończenie

Grupa szybko dowiaduje się, że Abigail jest wampirem. Kiedy ich próby ujarzmienia jej kończą się niepowodzeniem, Joeyowi udaje się uspokoić Abigail, ale wcześniej ta ugryzła Sammy. Po przebudzeniu Abigail wyjawia, że ​​zna całą historię grupy i że nigdy nie było mowy o żadnych pieniądzach, ponieważ Lambert pracuje dla niej i Lazara, a oni są tam tylko po to, by nakarmić Abigail. Ucieka z klatki, w której ją zamknęli, a gdy zamienia się w wampira, zaczyna kontrolować Sammy.

Sammy zabija Petera, a Joey zabija Sammy, odbijając na nią światło słoneczne, powodując jej spalenie.

Ponieważ grupa została zamknięta wewnątrz przez system bezpieczeństwa, Joey i Frank próbują znaleźć sposób na jego dezaktywację, ale znajdują Lamberta w sterowni i widzą, że on również jest wampirem. Nienawidzi pracować dla Lazara i oferuje Frankowi szansę przekształcenia się w wampira, aby mogli zabić Lazara i Abigail. Frank zgadza się i zostaje przemieniony, tylko po to, by od razu zabić Lamberta i spróbować zabić Abigail, a także zmienić Joey’a w wampira. Gryzie ją, ale ona i Abigail współpracują, zabijając Franka drewnianym kołkiem.

Zanim Joey uda sie uciec z rezydencji, na miejsce przybywa przybywa Lazar (i mocno sugeruje się, że jest Draculą). Abigail mówi ojcu, że Joey pomogła jej przeżyć, więc pozwalają jej odejść, aby Joey mogła ponownie spotkać się ze swoim synem synem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *