Zaplątani (2010) – Flynn Rider

flynnriderdisney

Flynn Rider, zawadiacki łotrzyk, znany ze swojego uroku i bystrości, zasłynął jako notoryczny złodziej. Jednak po latach podróży i grabieży nastąpił zwrot wydarzeń, gdy zakochał się w Roszpunce. Postać pojawiła się w animacji Disneya „Zaplątani” z 2010 roku. Więcej informacji o nim znajdziecie poniżej.

Skąd pochodzi i czym się zajmuje?

Dorastał w sierocińcu, gdzie często opiekował się młodszymi dziećmi i marzył o wielkich przygodach. Prawdziwe imię Flynna to Eugene Fitzherbert; przyjął imię Flynn Rider na cześć bohatera z bajek, którego podziwiał jako dziecko.

Prowadzi koczowniczy tryb życia, podróżując po królestwach i lasach. Flynn często ucieka przed różnymi władzami, dlatego gdziekolwiek się znajduje, zwykle pozostaje niezauważony.

Zwiedza królestwa Korony z Roszpunką, po tym jak przekonuje go, aby był jej przewodnikiem. Niestety Flynn jest osobą poszukiwaną w królestwie i wpadają w niemałe kłopoty.

Flynn to złodziej, oszust i przestępca. Często wykorzystuje swoje umiejętności w sposób, który nie jest do końca legalny. Pracuje sam i często wykorzystuje swój dobry wygląd, aby wydostać się z trudnych sytuacji.

Status związku

Bohater jest singlem. Flynn ceni sobie niezależność w pracy i życiu osobistym. Jeśli chce, może być czarującym kobieciarzem, ale nie na wszystkich to działa.  

Główny cel

Odzyskanie skradzionej tiary od Roszpunki. Flynna ściga inna para złodziei, którzy pragną korony. Ale Roszpunka zwróci ją tylko wtedy, gdy mężczyzna będzie jej towarzyszył na festiwalu świateł.

Główne cechy charakteru

Czarujący, odważny i pewny siebie. Flynn jest definicją szaleństwa i o tym wie. Czasami może być nieco arogancki, ale pod tym wszystkim ma wrażliwe serce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *